هدف این‌ شرکت تولید محصولی با کیفیت با قیمتی رقابتی بعنوان ماده اولیه در تولید انواع آبمیوه ،بستنی،شربت،مغز انواع کیک و کلوچه،پاستیل،ترشک و لواشک بوده است.بنیان نوشابه گازدار رنگی از نظر پارامتر های آنالیز مانند بریکس، رنگ، اسیدیته و ph و … با کنسانتره طبیعی میوه برابر است و از این جهت با توجه به بالارفتن قیمت کنسانتره میکه جات می تواند جایگزین خوبی برای این محصول باشد.

اطلاعات تماس

021-91690679

ایران / ارومیه / خیابان جوانمرد

info@ilianoosh,ir

بنیان رنگی توت فرنگی

نام محصول

مشخصات بنیان تمشک

بریکس

کمینه 63

اسیدیته

9 – 6

PH

3.7 – 2.7

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید!

کنسانتره تمشک

کنسانتره ی تمشک محصولی بسیار پر کاربرد و خوش طعم است که نقش بسیار بسازایی را در صنعت غذایی ایفا می‌کند. کنسانتره تمشک با حذف بخش اضافه‌ی آب موجود در تمشک تحت فشار و دمای بالا آماده می‌شود. این مایع غلیظ و تقریبا جگری رنگ است و تمام خاصیت های اصلی میوه تمشک را دارا می‌باشد. با استفاده کردن از کناسنتره تمشک در محصولات غذایی مختلف علاوه بر خاصیت های تمشک، طعم و عطر تمشک تازه و رسیده هم در آن محصول بازسازی خواهد شد.از موارد استفاده آن می توان به انواع نوشیدنی های مختلف مانند آبمیوه‌ها، نوشابه‌ها، ژله، مربا و سس‌ها اشاره کرد به طور کلی می توان از کنسانتره تمشک به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی و از اسانس های طبیعی میوه تمشک در صنایعی مانند انواع کارخانجات تولید آبمیوه، بستنی، نوشابه، پاستیل، ترشک، لواشک و انواع کافی شاپ ها، رستوران ها و تشریفات مجالس نام برد.
کنسانتره تمشک ایلیا نوش آریا از محصولات پیشنهادی ما برای تمام افراد فعال در حوزه های صنایع غذایی‌است، زیرا که به دلیل اشغال حجم کمتر و حمل و نقل آسان‌تر استفاده از کنسانتره تمشک ، بسیار بهتر از به کار بردن خود اصل میوه تمشک می‌باشد.اما اگر شما هم به دنبال استفاده کردن از جایگزین های مقرون به‌صرفه تر و بروز تر هستید، ما به شما بنیان تمشک را به عنوان جایگزین کنسانتره‌ی آن معرفی می‌کنیم.

بنیان تمشک چیست؟

بنیان تمشک محصولی سنتتیک با پارامترهای آنالیزی کنسانتره تمشک، با ترکیبات شکر،اسیدسیتریک،شربت فروکتوز،اسانس طبیعی میوه تمشک بوده و از طرفی به دلیل اصتلاحا فراوری شدن کنسانتره تمشک، بنیان تمشک به نسبت غلیظ تر از کنسانتره آن می باشد.
در واقع بنیان، بهترین جایگزین برای کنسانتره می باشد.امروزه به دلیل مزیت هایی از جمله پخش پذیری آسان تر در مواد اولیه، پارامتر های آنالیزی مشابه تر به میوه طبیعی، مقاومت حرارتی بالاتر و رایحه گیرا تر بنیان تمشک محبوبیت بیشتری به نسبت کنسانتره آن دربین افراد فعال در این حوزه  پیدا کرده است و به طور کلی بنظر می رسد که بنیان تمشک انتخاب هوشمندانه تری به نسبت کنسانتره آن می باشد. در ادامه دلایل بیشتری را برای این منظور بیان می کنیم.

چرا بنیان تمشک از کنسانتره آن بهتر است؟
چرا بنیان میوه از کنسانتره آن بهتر است؟ ما در شرکت ایلیا نوش با تولید انواع بنیان های میوه دلایل بسیار زیادی برای برتری بنیان نسبت به کنسانتره داریم :
حمل آسان
بسته بندی گالنی
قیمت مناسب تر
ماندگاری بیشتر
موجود بودن در تمامی طعم ها
عدم نیاز به سردخانه ( ماندگاری در یخچال )
استفاده از بنیان تمشک نسبت به کنسانتره‌ی آن ممکن است به دلایل مختلفی انتخاب شود. در زیر چند مورد از این دلایل آورده شده است :
کاهش هزینه‌ها: بنیان تمشک غلظت بالاتری نسبت به کنسانتره دارد، بنابراین برای تهیه‌ی مقدار مشابه بنیان، به میزان کمتری نسبت به کنسانتره، تمشک مورد نیاز است. این موضوع می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های تولید و بسته‌بندی شود.
بهبود کیفیت: بنیان تمشک غلظت بالاتری دارد که باعث می‌شود در ترکیب با سایر مواد، نوشیدنی یا محصول غذایی نهایی بهبود کیفیت و طعم مطلوب‌تری داشته باشد.
تنوع در محصولات: با استفاده از بنیان تمشک ، می‌توان انواع محصولات نهایی مختلفی تولید کرد و در طرح‌های مختلفی از آن بهره‌برداری کرد.
کاهش فضای انبار: با تولید بنیان تمشک نسبت به کنسانتره‌ی آن، فضای انباری که نیاز است برای ذخیره بنیان کمتر خواهد بود، این مسئله در انبار کردن و حمل‌ونقل محصولات بسیار مهم است.
بنابراین، انتخاب بنیان تمشک یا کنسانتره‌ی آن بستگی به نیازها، هدف‌ها و شرایط مختلف می‌تواند داشته باشد و هر کدام از این فرآیندها ممکن است برای موارد خاص خود مزیت‌ها و محدودیت‌های خاصی داشته باشد.