هدف این‌ شرکت تولید محصولی با کیفیت با قیمتی رقابتی بعنوان ماده اولیه در تولید انواع آبمیوه ،بستنی،شربت،مغز انواع کیک و کلوچه،پاستیل،ترشک و لواشک بوده است.بنیان نوشابه گازدار رنگی از نظر پارامتر های آنالیز مانند بریکس، رنگ، اسیدیته و ph و … با کنسانتره طبیعی میوه برابر است و از این جهت با توجه به بالارفتن قیمت کنسانتره میکه جات می تواند جایگزین خوبی برای این محصول باشد.

اطلاعات تماس

021-91690679

ایران / ارومیه / خیابان جوانمرد

info@ilianoosh,ir

بنیان رنگی توت فرنگی

نام محصول

مشخصات بنیان توت فرنگی

بریکس

کمینه 63

اسیدیته

6 – 4

PH

3.5 – 2.5

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید!

کنسانتره توت فرنگی

کنسانتره توت فرنگی یکی از پرکاربرد ترین محصولات صنایع غذایی است که با حذف بخش اضافی آب در فشار بالا و دمای پایین از توت فرنگی تهیه می شود. این ماده غلیظ و قرمز رنگ دارای خواص مشابه و مشترک با میوه توت فرنگی می باشد و بلافاصله پس از استفاده آن در انواع مواد غذایی طعم و عطر توت فرنگی شیرین و ارگانیک را در محصول باسازی می کند. از موارد استفاده آن می توان به انواع نوشیدنی های مختلف مانند آبمیوه‌ها، نوشابه‌ها، ژله، مربا و سس‌ها اشاره کرد به طور کلی می توان از کنسانتره توت فرنگی به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی صنایعی مانند انواع کارخانجات تولید آبمیوه، بستنی، نوشابه، پاستیل، ترشک، لواشک و انواع کافی شاپ ها، رستوران ها و تشریفات مجالس نام برد. از کنسانتره توت فرنگی که ماده ای بسیار پر مصرف است به عنوان اسانس طبیعی و رنگ غذا  در انواع مارمالاد، کیک و دسر ها هم استفاده می شود. کنسانتره توت فرنگی ایلیا نوش آریا از محصولات پیشنهادی ما برای تمام افراد فعال در حوزه های صنایع غذایی‌است، زیرا که به دلیل اشغال حجم کمتر و حمل و نقل آسان‌تر استفاده از کنسانتره توت فرنگی ، بسیار بهتر از به کار بردن خود اصل میوه توت فرنگی می‌باشد.اما اگر شما هم به دنبال استفاده کردن از جایگزین های مقرون به‌صرفه تر و بروز تر هستید، ما به شما بنیان توت فرنگی را به عنوان جایگزین کنسانتره‌ی آن معرفی می‌کنیم.

بنیان توت فرنگی

امروزه به دلیل مزیت هایی از جمله پخش پذیری آسان تر در مواد اولیه، پارامتر های آنالیزی مشابه تر به میوه طبیعی، مقاومت حرارتی بالاتر و رایحه گیرا تر بنیان توت فرنگی که محصولی سنتتیک با پارامترهای آنالیزی کنسانتره ، با ترکیبات شکر،اسیدسیتریک،شربت فروکتوز،اسانس طبیعی میوه است؛ محبوبیت بیشتری به نسبت کنسانتره آن دربین افراد فعال در این حوزه  پیدا کرده است. و به طور کلی بنظر می رسد که بنیان توت فرنگی انتخاب هوشمندانه و بهتری به نسبت کنسانتره آن می باشد.

در بنیان توت فرنگی هم از پارامتر های آنالیزی کنسانتره توت فرنگی و اسانس طبیعی میوه توت فرنگی استفاده شده و از طرفی به دلیل اصتلاحا فراوری شدن کنسانتره توت فرنگی، بنیان توت فرنگی به نسبت غلیظ تر از کنسانتره آن می باشد. در نتیجه با توجه به تمام موارد  گفته شده بیان ها بهترین جایگزین ها برای کنسانتره میوه ها می باشند. در ادامه هم حتی انتخاب بهتر بودن بنیان هارا به طور کامل شرح خواهیم داد.

چرا بنیان توت فرنگی از کنسانتره آن بهتر است؟

چرا بنیان میوه از کنسانتره آن بهتر است؟ ما در شرکت ایلیا نوش با تولید انواع بنیان های میوه دلایل بسیار زیادی برای برتری بنیان نسبت به کنسانتره داریم:

  • حمل آسان
  • بسته بندی گالنی
  • قیمت مناسب تر
  • ماندگاری بیشتر
  • موجود بودن در تمامی طعم ها
  • عدم نیاز به سردخانه ( ماندگاری در یخچال )
  • استفاده از بنیان توت فرنگی نسبت به کنسانتره‌ی آن ممکن است به دلایل مختلفی انتخاب شود. در زیر چند مورد از این دلایل آورده شده است:

کاهش هزینه‌ها: به دلیل غلظت بالاتر بنیان توت‌فرنگی به نسبت کنسانتره آن برای تهیه‌ی مقدار مشابه بنیان، به میزان کمتری نسبت به کنسانتره، توت فرنگی مورد نیاز است. این موضوع می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های تولید و بسته‌بندی شود.

بهبود کیفیت: بنیان توت فرنگی غلظت بالاتری دارد که باعث می‌شود در ترکیب با سایر مواد، نوشیدنی یا محصول غذایی نهایی بهبود کیفیت و طعم مطلوب‌تری داشته باشد.

تنوع در محصولات: با استفاده از بنیان توت فرنگی می‌توان محصولات غذایی مختلف و متنوعی را تهیه کرد.

کاهش فضای انبار: مسئله انبار کردن و حمل‌ونقل محصولات بسیار مهم است و با تولید بنیان توت‌فرنگی حجم قابل توجهی از فضای انبار مورد نیاز هم کاهش پیدا میکند.

بنابراین، انتخاب بنیان توت فرنگی یا کنسانتره‌ی آن بستگی به نیازها، هدف‌ها و شرایط مختلف می‌تواند داشته باشد و هر کدام از این فرآیندها ممکن است برای موارد خاص خود مزیت‌ها و محدودیت‌های خاصی داشته باشد.