هدف این‌ شرکت تولید محصولی با کیفیت با قیمتی رقابتی بعنوان ماده اولیه در تولید انواع آبمیوه ،بستنی،شربت،مغز انواع کیک و کلوچه،پاستیل،ترشک و لواشک بوده است.بنیان نوشابه گازدار رنگی از نظر پارامتر های آنالیز مانند بریکس، رنگ، اسیدیته و ph و … با کنسانتره طبیعی میوه برابر است و از این جهت با توجه به بالارفتن قیمت کنسانتره میکه جات می تواند جایگزین خوبی برای این محصول باشد.

اطلاعات تماس

021-91690679

ایران / ارومیه / خیابان جوانمرد

info@ilianoosh,ir

بنیان رنگی پرتقال

نام محصول

مشخصات بنیان پرتقال

بریکس

کمینه 60

اسیدیته

کمینه 2

PH

4 – 2.5

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید!

کنسانتره پرتقال مایعی غلیظ و نارنجی رنگ است که از پرتقال استخراج می شود؛ فرایند تشکیل کنساتره پرتقال ابتدا از تهیه آب پرتقال آغازمیشود و سپس با جداسازی مقدار مشخص و نسبتا زیادی از آب موجود در آب پرتقال در فشار بالا و دمای پایین ادامه می یابد. محصول نهایی دارای طعمی ترش و شیرین بوده و به محض استفاده از آن در انواع مواد غذایی مختلف عطر، طعم و رنگ پرتقال رسیده را در محصول بازسازی می کند.

کنسانتره پرتقال انواع خواصی که در میوه پرتقال موجود می باشد را دارا بوده وبه عنوان طعم دهنده طبیعی درانوع صنایع غذایی استفاده میشود.

از جمله موارد استفاده ان در صنایع غذایی می توان به انواع نوشیدنی‌ها، مانند آبمیوه‌ها، نوشابه‌ها، ژله، مربا و سس‌ها اشاره کرد به طور کلی می توان از کنسانتره پرتقال به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی صنایعی مانند انواع کارخانجات تولید آبمیوه، بستنی، نوشابه، پاستیل، ترشک، لواشک و انواع کافی شاپ ها، رستوران ها و تشریفات مجالس نام برد.

در واقع کنسانتره پرتقال به دلیل اشغال حجم کمتر در انبار کردن و حمل و نقل آسان تر به عنوان جایگزین میوه پرتقال تولید و استفاده می شود و اگر شما هم از کسانی هستید که در حوزه صنایع غذایی فعالیت می کنند ما به شما کنسانتره ایلیا نوش آریا را پیشنهاد می کنیم؛ همچنین از شما دعوت می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا محصولی به مراتب جدید تر تحت عنوان بنیان پرتقال را هم به شما معرفی کنیم.

 

بنیان پرتقال چیست؟

در واقع بنیان، بهترین جایگزین برای کنسانتره می باشد زیرا بنیان پرتقال محصولی سنتتیک با پارامترهای آنالیزی کنسانتره پرتقال، با ترکیبات شکر،اسیدسیتریک،شربت فروکتوز،اسانس طبیعی میوه پرتقال بوده و از طرفی به دلیل اصتلاحا فراوری شدن کنسانتره پرتقال، بنیان پرتقال به نسبت غلیظ تر از کنسانتره آن می باشد.

امروزه به دلیل مزیت هایی از جمله پخش پذیری آسان تر در مواد اولیه، پارامتر های آنالیزی مشابه تر به میوه طبیعی، مقاومت حرارتی بالاتر و رایحه گیرا تر بنیان پرتقال محبوبیت بیشتری به نسبت کنسانتره آن دربین افراد فعال در این حوزه  پیدا کرده است و به طور کلی بنظر می رسد که بنیان پرتقال انتخاب هوشمندانه تری به نسبت کنسانتره آن می باشد. در ادامه دلایل بیشتری را برای این منظور بیان می کنیم.

چرا بنیان پرتقال از کنسانتره آن بهتر است؟

چرا بنیان میوه از کنسانتره آن بهتر است؟ ما در شرکت ایلیا نوش با تولید انواع بنیان های میوه دلایل بسیار زیادی برای برتری بنیان نسبت به کنسانتره داریم :

  • حمل آسان
  • بسته بندی گالنی
  • قیمت مناسب تر
  • ماندگاری بیشتر
  • موجود بودن در تمامی طعم ها
  • عدم نیاز به سردخانه ( ماندگاری در یخچال )
  • استفاده از بنیان پرتقال نسبت به کنسانتره‌ی آن ممکن است به دلایل مختلفی انتخاب شود. در زیر چند مورد از این دلایل آورده شده است :

کاهش هزینه‌ها: بنیان پرتقال غلظت بالاتری نسبت به کنسانتره دارد، بنابراین برای تهیه‌ی مقدار مشابه بنیان، به میزان کمتری نسبت به کنسانتره، پرتقال مورد نیاز است. این موضوع می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های تولید و بسته‌بندی شود.

بهبود کیفیت: بنیان پرتقال غلظت بالاتری دارد که باعث می‌شود در ترکیب با سایر مواد، نوشیدنی یا محصول غذایی نهایی بهبود کیفیت و طعم مطلوب‌تری داشته باشد.

تنوع در محصولات: با استفاده از بنیان پرتقال ، می‌توان انواع محصولات نهایی مختلفی تولید کرد و در طرح‌های مختلفی از آن بهره‌برداری کرد.

کاهش فضای انبار: با تولید بنیان پرتقال نسبت به کنسانتره‌ی آن، فضای انباری که نیاز است برای ذخیره بنیان کمتر خواهد بود، این مسئله در انبار کردن و حمل‌ونقل محصولات بسیار مهم است.

بنابراین، انتخاب بنیان پرتقال یا کنسانتره‌ی آن بستگی به نیازها، هدف‌ها و شرایط مختلف می‌تواند داشته باشد و هر کدام از این فرآیندها ممکن است برای موارد خاص خود مزیت‌ها و محدودیت‌های خاصی داشته باشد.