هدف این‌ شرکت تولید محصولی با کیفیت با قیمتی رقابتی بعنوان ماده اولیه در تولید انواع آبمیوه ،بستنی،شربت،مغز انواع کیک و کلوچه،پاستیل،ترشک و لواشک بوده است.بنیان نوشابه گازدار رنگی از نظر پارامتر های آنالیز مانند بریکس، رنگ، اسیدیته و ph و … با کنسانتره طبیعی میوه برابر است و از این جهت با توجه به بالارفتن قیمت کنسانتره میکه جات می تواند جایگزین خوبی برای این محصول باشد.

اطلاعات تماس

021-91690679

ایران / ارومیه / خیابان جوانمرد

info@ilianoosh,ir

اسید تانیک در پوست انار

اسید تانیک پوست انار

اسید تانیک ، یکی از ترکیبات شیمیایی موجود در پوست انار است. این ترکیب، ماده‌ای بسیار قدرتمند است که می‌تواند به صورت طبیعی و یا از طریق فرآیندهای شیمیایی به دست آید.

مزایا اسید تانیک

  • از بین برنده خطوط ریز و چین و چروک: اسید تانیک پوست، باعث بهبود سلامتی پوست می‌شود و از روی خطوط ریز و چین و چروک‌های پوست که به علت پیری پوست و یا آسیب‌های دیگر به پوست ایجاد می‌شوند، بهبود می‌بخشد.
  • درمان جوش و آکنه: اسید تانیک پوست، به دلیل داشتن ویژگی‌های ضد باکتریایی و ضد التهابی، برای درمان جوش و آکنه به کار می‌رود.
  • روشن کننده پوست: اسید تانیک پوست، می‌تواند باعث روشن‌تر شدن پوست و کاهش تیرگی‌های پوستی شود.
  • محافظت از پوست در برابر اشعه‌های UV: اسید تانیک پوست، می‌تواند به عنوان یک فیلتر خورشیدی طبیعی در پوست عمل کرده و از پوست در برابر اشعه‌های مضر UV محافظت کند.

مضرات اسید تانیک

  • حساسیت پوستی: استفاده از اسید تانیک پوست ممکن است باعث حساسیت پوست شود. برای افرادی که پوست حساس دارند، استفاده از این ماده توصیه نمی‌شود.
  • احتمال خشکی پوست: استفاده از اسید تانیک پوست ممکن است باعث خشکی پوست شود. برای افرادی که پوست خشک دارند، استفاده از این ماده توصیه نمی‌شود.
  • خطر تحریک پوست: در صورت استفاده بیش از حد از این ماده، می‌تواند باعث تحریک پوست و التهاب پوست شود و باعث آسیب به پوست شود. بنابراین، مهم است که از این ماده با دقت استفاده شود و به میزان مناسبی در ترکیبات پوستی استفاده شود.
  • خطر عفونت پوستی: استفاده از اسید تانیک پوست، در برخی موارد می‌تواند باعث عفونت پوستی شود. برای جلوگیری از این مشکل، باید از محصولات پوستی با کیفیت و بهداشتی استفاده شود و به دقت به تمیزی پوست توجه شود.

 

کاربرد اسید تانیک

محصولات پوستی حاوی اسید تانیک پوست انار : در بسیاری از کرم‌ها، لوسیون‌ها و سرم‌های پوستی موجود است. برای استفاده از این ماده، ابتدا باید پوست را تمیز کرده و سپس محصول حاوی این ماده را به پوست بمالید. برای جلوگیری از احتمال تحریک پوست، بهتر است از محصولات با میزان کمتر اسید تانیک پوست استفاده کنید و در صورت ایجاد حساسیت پوستی، استفاده از محصول را متوقف کنید.

نتیجه گیری و دید کلی

در نتیجه، اسید تانیک پوست انار، یکی از ترکیبات قدرتمند پوستی است که می‌تواند بهبود سلامتی پوست و بهبود خطوط ریز و چین و چروک‌های پوست را بهبود بخشد، اما به دلیل ویژگی‌های حساسیت‌زا و تحریک‌کننده، استفاده از این ماده باید با دقت و با رعایت دستورالعمل‌های توصیه شده صورت گیرد.

همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کنسانتره انار ، پرتقال ، لیمو و … از سایت ایلیا نوش دیدن فرمایید.

نویسنده

مدیریت

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *