هدف این‌ شرکت تولید محصولی با کیفیت با قیمتی رقابتی بعنوان ماده اولیه در تولید انواع آبمیوه ،بستنی،شربت،مغز انواع کیک و کلوچه،پاستیل،ترشک و لواشک بوده است.بنیان نوشابه گازدار رنگی از نظر پارامتر های آنالیز مانند بریکس، رنگ، اسیدیته و ph و … با کنسانتره طبیعی میوه برابر است و از این جهت با توجه به بالارفتن قیمت کنسانتره میکه جات می تواند جایگزین خوبی برای این محصول باشد.

اطلاعات تماس

021-91690679

ایران / ارومیه / خیابان جوانمرد

info@ilianoosh,ir

انارد ر شب یلدا- ایلیا نوش

اهمیت انار در شب یلدا

اهمیت انار در شب یلدا از سالیان دور بر سر سفره ایرانیان بر کسی پوشیده نیست. جعفر شهری در کتاب طهران قدیم می‌نویسد:«شب اول چله بزرگه یا شب یلدا که بلندترین شب سال بود. هر دسته از خویش و اقارب و همسایه شب‌نشینی گرفته در آن بساط سور و سات از آجیل و شیرینی و میوه مخصوصاً هندوانه و انار و خربزه فراهم می‌کردند. دور هم جمع شده به خوشگذرانی و شب زنده‌داری و گرفتن فال حافظ می‌پرداختند.  در این شب بود که می‌گفتند با خوردنی‌های سفره شب یلدا، مثل خوراکی‌های پای سفره هفت‌سین طبیعت گرم را می‌توانند سرد و طبیعت سرد خود را گرم بکنند.

به این صورت که اگر از گرمی مزاج رنج می‌بردند، هندوانه و انار بخورند. اگر از سردی ناراحت می‌شوند توت و کشمش و خرما و مثل آن بخورند.  تا سحر آن که گفت و شنید و بگو و بخند می‌کردند. بگو و بخند و دور هم جمع شدنی که مربوط به شب یلدا و مثل آن نبوده، از هر فرصت و بهانه برای به‌وجود آوردن آن استفاده می‌کردند.»

شما می‌توانید علاوه بر استفاده از خود میوه انار، از نوشیدنی‌ آن هم سر سفره  استفاده کنید. یکی از بهترین راه‌های تهیه نوشیدنی انار، استفاده از کنسانتره آن است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می‌شود و خواص میوه اصلی را داراست. به این منظور می‌توانید، به لینک خرید کنسانتره انار مراجعه کنید

فواید مصرف انار در شب یلدا:

علاوه بر این‌ها می‌دانیم که بهتر است میوه‌ی هر فصلی را در آن فصل مصرف کرد و ذکر برخی از خواص انار در اینجا خالی از لطف نیست.

1.ویتامین C: انار حاوی ویتامین C است که به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند.  سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند، که در فصل زمستان بسیار مهم است.

2. فیبر: انار حاوی فیبر است که می‌تواند به بهبود گوارش و جلوگیری از چاقی کمک کند. چرا که در فصل سرد بسیار معمول است که فعالیت بدن کاهش پیدا می‌کند.

3. پتاسیم: این میوه حاوی پتاسیم است که به حفظ سلامت قلب و عروق خونی کمک می‌کند.

4. پر از آنتی‌اکسیدان‌ها: انار حاوی مقدار زیادی آنتی‌اکسیدان‌های قوی مانند پلی‌فنل‌ها و فلاوونوئیدها است که به سلامت قلب، پوست و سلامت عمومی بدن کمک می‌کنند.

5. ضد التهاب: مصرف منظم انار به کاهش التهابات در بدن کمک کرده و برخی بیماری‌های التهابی را تسریع درمان نماید.

تزئین انار برای شب یلدا:

انار به دلیل رنگ سرخ خود نماد خورشید است. پیشینیان معتقد بودند با خوردن انار در شب یلدا با میوه‌های تابستانی خدافظی می‌کنند و به استقبال زمستان می‌روند. بر اساس اهمیتی که حضور انار در شب یلدا دارد، چند ایده برای تزئین انار برای شب یلدا به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

 

 

 

 

نویسنده

آژانس تبلیغاتی فر

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *