هدف این‌ شرکت تولید محصولی با کیفیت با قیمتی رقابتی بعنوان ماده اولیه در تولید انواع آبمیوه ،بستنی،شربت،مغز انواع کیک و کلوچه،پاستیل،ترشک و لواشک بوده است.بنیان نوشابه گازدار رنگی از نظر پارامتر های آنالیز مانند بریکس، رنگ، اسیدیته و ph و … با کنسانتره طبیعی میوه برابر است و از این جهت با توجه به بالارفتن قیمت کنسانتره میکه جات می تواند جایگزین خوبی برای این محصول باشد.

اطلاعات تماس

021-91690679

ایران / ارومیه / خیابان جوانمرد

info@ilianoosh,ir

فراورده های میوه لیمو - ایلیا نوش

فراورده های میوه لیمو

لیمو یکی از میوه‌های پرطرفدار و بسیار سالم در سراسر جهان است. این میوه با توجه به طعم تند و ترشش، به عنوان یکی از مهمترین مواد اولیه در صنعت غذایی، آشپزی و پزشکی استفاده می‌شود. علاوه بر لیمو تازه، فراورده‌های مختلفی از لیمو نیز وجود دارد که در ادامه به بررسی فراورده های میوه لیمو می‌پردازیم.

1- شربت لیمو

از فراورده های میوه لیمو میتوان به شربت لیمو که یکی از پرمصرف‌ترین فراورده‌های لیمو در جهان است نام برد. این محصول از ترکیب آب لیمو، قند و آب پنیرک تهیه می‌شود. شربت لیمو می‌تواند به عنوان نوشیدنی خنک کننده و مقوی در روزهای گرم تابستان مصرف شود.

2- آبلیمو

آبلیمو نیز یکی دیگر از پرمصرف‌ترین فراورده‌های لیمو در جهان است. این محصول از ترکیب آب، عصاره لیمو و شکر تهیه می‌شود. آبلیمو می‌تواند به عنوان نوشیدنی خنک کننده و مقوی در روزهای گرم تابستان مصرف شود. همچنین، برخی مردم آبلیمو را به عنوان راهی برای پاک کردن کبد و سیستم گوارشی استفاده می‌کنند.

3- عصاره لیمو

عصاره لیمو یک محصول غنی از ویتامین C است که از پوست و گل‌های لیمو به دست می‌آید. این محصول معمولا به عنوان یک عصاره طبیعی در صنایع مختلف، از جمله صنعت آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. اندازه‌گیری و تنظیم کننده ترشی لیمو نیز به صورت عصاره لیمو تهیه می‌شود. همچنین، این محصول در صنعت شیمیایی به عنوان یک عامل خنثی‌کننده، مانند در صنعت پوستیک‌ها و صابون‌ها نیز به کار می‌رود.

4- روغن لیمو

از دیگر فراورده های میوه لیمو ، روغن لیمو که از پوست لیمو به دست می‌آید و معمولا در صنعت کیک‌سازی و شیرینی‌پزی استفاده می‌شود. این روغن به عنوان یک جایگزین سالم برای روغن‌های مختلف، از جمله روغن سویا و روغن زیتون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5- لیموچه

لیموچه یکی دیگر از فراورده‌های میوه لیمو است که به صورت خشک‌شده و پودری به بازار عرضه می‌شود. این محصول در صنعت غذایی برای افزایش طعم لیمو و همچنین به عنوان یک عامل حفظ ماندگاری در برخی محصولات مانند کیک‌ها، شیرینی‌ها و سس‌ها استفاده می‌شود.

6- پوست لیمو خشک

پوست لیمو خشک نیز به عنوان یکی دیگر از فراورده‌های لیمو شناخته شده است. این محصول به دست آمده از پوست لیمو به صورت خشک‌شده است و در صنعت غذایی به عنوان یک عامل طعم‌دهی و همچنین به عنوان افزودنی ماندگاری در برخی محصولات مانند کیک‌ها و شیرینی‌ها استفاده می‌شود.

در نتیجه، فراورده‌های لیمو از جمله شربت لیمو، آبلیمو، عصاره لیمو، روغن لیمو، لیموچه و پوست لیمو خشک، به عنوان محصولات پرطرفدار و کاربردی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کنسانتره انار ، پرتقال ، لیمو و … از سایت ایلیا نوش دیدن فرمایید.

نویسنده

مدیریت

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *