هدف این‌ شرکت تولید محصولی با کیفیت با قیمتی رقابتی بعنوان ماده اولیه در تولید انواع آبمیوه ،بستنی،شربت،مغز انواع کیک و کلوچه،پاستیل،ترشک و لواشک بوده است.بنیان نوشابه گازدار رنگی از نظر پارامتر های آنالیز مانند بریکس، رنگ، اسیدیته و ph و … با کنسانتره طبیعی میوه برابر است و از این جهت با توجه به بالارفتن قیمت کنسانتره میکه جات می تواند جایگزین خوبی برای این محصول باشد.

اطلاعات تماس

021-91690679

ایران / ارومیه / خیابان جوانمرد

info@ilianoosh,ir

کنسانتره بعد از جراحی و حجامت

کنسانتره یکی از منابع خوب از ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر است که می‌تواند برای بهبود سلامتی بسیار مفید باشد. در زمان بعد از جراحی و حجامت ، بدن به نیاز بیشتری به مواد مغذی برای بهبود سلامتی دارد. کنسانتره بعد از جراحی می‌تواند به عنوان یک منبع غذایی سالم و مغذی برای بهبود سلامتی استفاده شود. در ادامه به برخی از فواید کنسانتره بعد از جراحی اشاره می‌کنیم:

  • ویتامین C موجود در کنسانتره میوه می‌تواند به بهبود جذب آهن در بدن کمک کند که می‌تواند به بهبود سلامتی کلی بدن کمک کند .
  • همچنین مواد مغذی و انرژی موجود در کنسانتره سریع تر جذب بدن شده و زخم ها و سلامت کلی فرد سریع تر بهبود پیدا میکند .
  •  فیبر موجود در کنسانتره می‌تواند به بهبود عملکرد گوارش کمک کند .

آیا در کنسانتره میوه مواد مغذی کافی برای بعد از جراحی و حجامت وجود دارد؟

برای بهبود سریعتر و کاملتر بدن بعد از جراحی مواد مغذی زیادی وجود دارد . برخی از این مواد مغذی که بدن نیاز دارد عبارتند از:

  1. ویتامین C: برای بهبود سریعتر زخم‌های جراحی و کاهش التهاب بسیار مفید است. برخی از منابع خوب ویتامین C شامل پرتقال ، لیمو ، توت فرنگی ، تمشک ، آناناس ، گریپ فروت ، آلوئه ورا هستند.
  2. ویتامینA : ویتامین A برای بهبود سلامتی بافت‌های بدن مفید است و به رشد و تعمیر بافت‌ها کمک می‌کند. برخی از منابع خوب ویتامین A شامل هلو ، آلبالو ، پرتقال ، گیلاس ، آناناس ، مانگو ، هندوانه ، پاپایا هستند.
  3. فیبر: فیبر برای بهبود عملکرد گوارش و جلوگیری از یبوست بسیار مفید است. برخی از منابع خوب فیبر شامل سبزیجات، میوه‌ها، حبوبات و غلات هستند.
  4. آب: مصرف آب بعد از جراحی و حجامت بسیار مهم است. آب به بدن کمک می‌کند تا بهبود سریعتر و بهتری را تجربه کند.

چرا بعد از جراحی ، کنسانتره گزینه بسیار خوبی محصوب میشود؟

به کاربرد کنسانتره بعد از جراحی میتوان اشاره کرد که بدن به دلیل استفاده از انرژی بیشتر برای بهبود و بهبودی بعد از عمل، نیاز به انرژی بیشتری دارد. برای تأمین این انرژی، ممکن است بیمار نتواند به طور معمولی غذا بخورد و در نتیجه باید مایعات و نوشیدنی هایی که حاوی کالری و انرژی هستند را مصرف کند.

کنسانتره نوشیدنی، به عنوان یک منبع غذایی مایع، شامل کالری بالا و قند قابل توجهی است که به سرعت انرژی به بدن می‌دهد. بنابراین، این نوشیدنی می‌تواند برای بیماران بعد از عمل جراحی که نیاز به تأمین انرژی سریع دارند، مفید باشد و به عنوان یک راه برای تقویت انرژی بدن پس از جراحی به شمار می‌آید.

به همین دلیل است که بعضی از پزشکان پس از جراحی به بیماران توصیه می‌کنند که مایعات و نوشیدنی‌هایی مثل کنسانتره نوشیدنی را مصرف کنند. با این حال، قبل از مصرف هر نوع غذا و نوشیدنی، با پزشک معالج خود مشورت کنید. همچنین شما میتوانید انواع کنسانتره ها با طمع های متفاوت و کیفیت بسیار بالا را در سایت ایلیا نوش مشاهده کنید .

نویسنده

مدیریت

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *